Praktické informace

Místo

Konference probíhá ve dnech 6. a 7. 10. 2021 v Kongresovém centru Praha, 5. května 1640/65, Praha 4 (mapa zde: https://mapy.cz/s/2ySnX).

První den konference bude probíhat v přednáškovém sále Terasa 2A. Registrace bude umístěna před vchodem do přednáškového sálu a spustíme ji v 8:00

Do Kongresového centra vejdete vchodem č. 5 (od metra rovně a dále podél budovy KCP). Po průchodu chodbou ukončenou skleněnými dveřmi se vydáte do 1. patra (můžete využít „pevné“ schodiště či jezdící eskalátory), kde pro vás bude otevřena šatna. Dále budete pokračovat do 2. patra (opět „pevným“ schodištěm či eskalátory), Terasa 2A. Pro snadnější orientaci prosím sledujte obrazovky s navigačním systémem.

Druhý den budou probíhat paralelní workshopy v jižních saloncích. Rádi bychom Vás upozornili, že nabídka prezenčních workshopů byla ještě na poslední chvíli rozšířena. Volbu workshopu máte ještě možnost provést či změnit vyplněním on-line formuláře. Na workshop se budete moci zapsat také během prvního dne konference. Registrace bude umístěna v Jižním foyeru a spustíme ji v 8:30

Do Kongresového centra vejdete znovu vchodem č. 5. Po průchodu chodbou ukončenou skleněnými dveřmi se zase vydáte do šatny v 1. patře. Dále budete pokračovat do 2. patra. Tentokrát se ale vydáte opačným směrem dlouhou chodbou do Jižního foyeru. Na konci chodby zahnete doleva a tam již bude umístěn stůl s registrací. Pro snadnější orientaci prosím opět sledujte obrazovky s navigačním systémem.

Parkování

V okolí Kongresového centra je zavedeno rezidenční parkování, parkování je tedy pro nerezidenty trochu složitější. Fialová zóna, která funguje na platební automaty, je např. v ulici Na Pankráci (hodinová sazba 20 Kč, automat přijímá hotovost i platební karty, platit se dá i přes mobilní aplikaci). Parkování přímo v Kongresovém centru je pak zpoplatněno částkou 50 Kč/hod. Nejjednodušší přístup je zřejmě městskou hromadnou dopravou, je to přímo na zastávce metra Vyšehrad (linka C).

Registrace

Vzhledem ke změnám ve vzdělávacím systému ČLK, prosíme účastníky z řad lékařů, aby měli připraveno své identifikační číslo. K jeho vyplnění budete vyzváni při registraci. (ID musíme zadávat do on-line aplikace ČLK, která následně uděluje lékařům kredity.)

Během registrace také bude třeba doložit "bezinfekčnost" dle MZ ČR a v souladu se Stavovským předpisem ČLK č. 16 také podepsat připravené čestné prohlášení o způsobilém zdravotním stavu.

Na registraci obdržíte také sborník a certifikát o účasti. 

Záznam přednášek

Záznam všech přednášek zpřístupníme účastníkům konference do dvou týdnů (registrovaní účastníci budou informováni e-mailem). Přednášky zahraničních přednášejících budou k dispozici jak v původním znění, tak simultánně tlumočené. Záznamy workshopů pořizovány nebudou.

Virtuální účastníci

Virtální účastníci se konference účastní na základě unikátního kódu, který jim byl zaslán na jejich e-mail.