Sešit XVIII. Procvičování řeči a slovní zásoby 2

Kategorie: pomůcky publikace
Sešit XVIII. Procvičování řeči a slovní zásoby 2

Sešit XVIII navazuje na Sešit pro trénování paměti a dalších kognitivních funkcí VIII. Zaměřuje se na procvičování řeči a slovní zásoby a je určen pro lidi s méně rozvinutou nemocí.

Na nákup Sešitu je možné využít příspěvek několika zdravotních pojišťoven.

První vydání: Suchá J., Jarolímová E., Mátlová M.: Sešit pro trénování paměti a dalších kognitivních funkcí XVIII. Procvičování řeči a slovní zásoby. Obtížnost 2. Česká alzheimerovská společnost, Praha, 2017.

Cena: 70 Kč

Ks

Sešity pro trénování paměti a dalších kognitivních funkcí – mezi které patří pozornost, řeč, schopnost plánování a rozhodování (exekutivní funkce) anebo zrakově prostorové dovednosti – poprvé vyšly v roce 2015 a dočkaly se několika dalších vydání.

Těší nás, že první Sešity byly ve své kategorii oceněny titulem Nejkrásnější česká kniha roku 2015. Mnohem podstatnější pro nás ale je, že je o ně velký zájem a že tedy slouží mnoha lidem, kteří hledají nějaký jednoduchý nástroj pro procvičování pěti oblastí kognitivních funkcí, které nejen Alzheimerova choroba postihuje.

Sešity mají být také inspirací pro další práci, pro vytváření dalších úkolů. Umíme si ale představit, že někdy není čas na přípravu vlastních úloh a že je občas příjemné jednoduše sáhnout po něčem, co už je hotové. Proto jsme připravili druhou sadu Sešitů, která vychází z první řady. Stejně jako první řada jsou tyto Sešity připraveny pro procvičování pěti oblastí kognitivních funkcí ve dvou obtížnostech. Pro lidi, kteří jsou Alzheimerovou chorobou zasaženi více, je určena obtížnost 1.

 

Další vydané sešity:

 

Objednání sad Sešitů

Objednáváte celou sadu? Využijte možnost objednání všech deseti Sešitů nové řady jedním kliknutím.

Máte zájem o všechny méně obtížné Sešity nové řady? Objednat si je můžete zde.

Máte zájem o všechny obtížnější Sešity nové řady? Objednat si je můžete zde.

K dispozici jsou také všechny Sešity první řady, stejně jako jejich méně a více obtížná varianta.