Sada svíček Gubo

Kategorie: podpořte nás
Sada svíček Gubo

V předvánočním čase nabízíme charitativní svíčky Gubo ve třech různých vůních. Ve zvýhodněném setu jsou všechny tři druhy: levandulová, pomerančová a skořicová.

Cena: 799 Kč

Ks

K Vánocům patří – mimo jiné – krásné vůně. Jsme moc rádi, že vám voňavé svíčky můžeme nabídnout také na našem e-shopu. Jak to? Díky nápadu Lilliany J. Altkirch, která podle svých slov miluje přírodní kosmetiku. Její babička má Alzheimerovu nemoc a Lilliana tak zná demenci z první ruky. Letos se proto rozhodla podpořit právě lidi s demencí. Na svém e-shopu gubo.cz nabízí charitativní svíčky, které najdete také na našem webu.

Lillianu můžete sledovat na Instagramu.

Citujeme Lillianu:

Vůně pomeranče osvěží a dodá vám radost a optimismus. Posiluje, uvolňuje, pomáhá při strachu a smutku. Má pozitivní vliv na psychiku, je vhodný při nespavosti, úzkosti a závratích.

Vůně skořice je s předvánočním časem neodmyslitelně spojena. Působí blahodárně na nervy, pomůže vám se vyrovnat se stresem a odstraňuje napětí. Má schopnost prohřívat a podporuje činnost krevního oběhu.

Nezaměnitelná vůně levandule zklidní vaší mysl a navodí vám příjemné pocity. Přináší úlevu při velkém nervovém vypětí, stresu, nervozitě a úzkostech, výborně pomáhá při nespavosti, zmírňuje podrážděnost a deprese, mírně snižuje krevní tlak. Navozuje harmonii.

 

POUŽITÍ: Pro optimální hoření nechte vosk rozpustit vždy až k okrajům nádoby. Před každým použitím zkraťte knoty na minimum (cca 0,5 cm).

SLOŽENÍ: 2x bavlněný knot, esenciální olej, sójový vosk, sušené byliny, mica

OBJEM: 3x 235 ml.

Tři svíčky vám nestačí? Podívejte se na jednotlivé druhy: svíčku levandulovou, pomerančovou anebo skořicovou