Levandulová svíčka Gubo

Kategorie: podpořte nás
Levandulová svíčka Gubo

V předvánočním čase nabízíme charitativní svíčky Gubo ve třech různých vůních. Vybrat si můžete levandulovou, pomerančovou anebo skořicovou svíčku.

Cena: 299 Kč

Ks

K Vánocům patří – mimo jiné – krásné vůně. Jsme moc rádi, že vám voňavé svíčky můžeme nabídnout také na našem e-shopu. Jak to? Díky nápadu Lilliany J. Altkirch, která podle svých slov miluje přírodní kosmetiku. Její babička má Alzheimerovu nemoc a Lilliana tak zná demenci z první ruky. Letos se proto rozhodla podpořit právě lidi s demencí. Na svém e-shopu gubo.cz nabízí charitativní svíčky, které najdete také na našem webu.

Lillianu můžete sledovat na Instagramu.

Citujeme Lillianu:

Nezaměnitelná vůně levandule zklidní vaši mysl a navodí vám příjemné pocity. Přináší úlevu při velkém nervovém vypětí, stresu, nervozitě a úzkostech, výborně pomáhá při nespavosti, zmírňuje podrážděnost a deprese, mírně snižuje krevní tlak. Navozuje harmonii.

POUŽITÍ: Pro optimální hoření nechte vosk rozpustit vždy až k okrajům nádoby. Před každým použitím zkraťte knoty na minimum (cca 0,5 cm).

SLOŽENÍ: 2x bavlněný knot, sojový vosk, přírodní esenciální oleje, sušené bylinky

OBJEM: 235 ml.

 

Není levandule nic pro Vás? Podívejte se na svíčku pomerančovou anebo skořicovou. Zaujaly Vás všechny vůně? Objednejte si je za výhodnou cenu.