Pomerančová svíčka Gubo

Kategorie: podpořte nás
Pomerančová svíčka Gubo

V předvánočním čase nabízíme charitativní svíčky Gubo ve třech různých vůních. Vybrat si můžete levandulovou, pomerančovou anebo skořicovou svíčku.

Cena: 299 Kč

Ks

K Vánocům patří – mimo jiné – krásné vůně. Jsme moc rádi, že vám voňavé svíčky můžeme nabídnout také na našem e-shopu. Jak to? Díky nápadu Lilliany J. Altkirch, která podle svých slov miluje přírodní kosmetiku. Její babička má Alzheimerovu nemoc a Lilliana tak zná demenci z první ruky. Letos se proto rozhodla podpořit právě lidi s demencí. Na svém e-shopu gubo.cz nabízí charitativní svíčky, které najdete také na našem webu.

Lillianu můžete sledovat na Instagramu.

Citujeme Lillianu:

Vůně pomeranče osvěží a dodá vám radost a optimismus. Posiluje, uvolňuje, pomáhá při strachu a smutku. Má pozitivní vliv na psychiku, je vhodný při nespavosti, úzkosti a závratích.

POUŽITÍ: Pro optimální hoření nechte vosk rozpustit vždy až k okrajům nádoby. Před každým použitím zkraťte knoty na minimum (cca 0,5 cm).

SLOŽENÍ: 2x bavlněný knot, esenciální olej pomeranč, sójový vosk, sušené byliny, mica

OBJEM: 235 ml.

 

Není pomeranč nic pro Vás? Podívejte se na svíčku levandulovou anebo skořicovou. Zaujaly Vás všechny vůně? Objednejte si sadu za výhodnou cenu.